HOME

VITAJTE NA STRÁNKACH E-SHOPU VENOVANEJ (NIELEN) GURMÁNOM.

Predstavujeme Vám na tomto e-shope širokú škálu extra panenských olivových ako aj špeciálnych olejov, pravé balzamiká, gurmánske morské soli, antipasti a iné delikatesy prvotriednej kvality z celého sveta. 

Spoločnosť GourmetArtisan, je rodinná firma nás manželov Petra a Ľudmily Červeňovcov. Obidvaja sme hotelieri s vysokým pracovnými skúsenosťami v zahraničí a nadšení gurmáni. 

Práve kvalita v spojení so zdravým životným štýlom je pre nás kľúčová.  Je za ňou ťažká poctivá práca remeselníka, ale na druhej strane kus jeho srdca, nadšenie, lebo vie čo za tým stojí a preto každý produkt má svoj príbeh...

To nás vedie k tomu, že sa na Váš stôl dostanú pravé poctivé produkty, ktoré nielen lahodne chutia.

Nimi sa viete stať malými kulinárskymi majstrami vo Vašej kuchyni a pritom darujete svojmu telu zdravie, vitalitu a spokojnosť, že ste si dopriali dobré, kvalitné a najmä chutné jedlo.

Z pohodlia domova máte na dosah veľkú paletu produktov a je len na Vás, čo si z nej vyberiete. Fantázii sa medze nekladú a v sekcii recepty a tipy nájdete množstvo užitočných rád ako si pripraviť chutné kvalitné  jedlo za niekoľko minút. Všetko Vám doručíme priamo do Vašej kuchyne.

Môžete sa potešiť kvalitným výberom rôznych lahôdok vybraných bez kompromisu v najvyššej kvalite pre Vás, Vaše rodiny a Vašich hostí. Veľmi radi od Vás prijmeme Vaše názory,  radi odpovieme na Vaše otázky či postrehy s ktorými sa budete chcieť podeliť.

Týmto Vám prajeme príjemné nakupovanie, prezeranie si zaujímavostí a získavanie inšpirácie na našich stránkach.

GourmetArtisan – Peter a Ľudmila Červeňovci

Obľúbené produkty